Twoje dziecko polubi Romer MaxFix
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, każde dziecko, które nie ukończyło 12 roku życia musi być przewożone w odpowiednich fotelikach. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie lepszej ochrony w razie kolizji drogowej. Dlatego też, chcąc pociechę przewozić bezpiecznie w samochodzie, koniecznością jest zakup odpowiedniego siedziska.
Jeśli Twoje dziecko nie ukończyło 4. roku życia, wybierz Romer MaxFix - jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko będzie chronione najlepiej.
Przede wszystkim należy wiedzieć, że Romer MaxFix jest pierwszym modelem fotelika montowanym tyłem do kierunku jazdy, który daje jeszcze większy komfort. A to za sprawą znacznie większej powierzchni na nóżki. Dzięki temu podróżowanie nawet przez kilka godzin nie będzie uciążliwe. Atutem jest również możliwość regulacji wysokości zagłówka oraz możliwość regulacji pozycji spoczynkowej.
Ponadto fotelik MaxFix zapewnia bezpieczeństwo dzięki 5-punktowemu pasowi bezpieczeństwa. Wpływ na ochronę ma również mocowanie za pomocą Isofix.

romer max-fix stone grey z wkladka lewy

  • XXL
  • Ranking
  • e-foteliki