Romer Xtensafix a bezpieczeństwo i wygoda
Większość rodziców, podczas wyboru fotelika samochodowego, kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem i wygodą, zaś dopiero w następnej kolejności ceną. W zasadzie jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ ochrona i komfort podróżowania mają największe znaczenie.
Mając na względzie powyższe wymagania, warto postawić na Romer Xtensafix - jeden z najbardziej nowoczesnych fotelików samochodowych, jakie do tej pory pojawiły się na rynku. Model ten został zaprezentowany we wrześniu 2012 na targach w Kolonii i natychmiast zyskał uznanie wielu ekspertów.
Przede wszystkim należy wiedzieć, że fotelik ten maksymalizuje bezpieczeństwo, dzięki możliwości jazdy pociechy w uprzęży aż do osiągnięcia 25 kg (w przypadku klasycznych fotelików jest to max. 18 kg). Ponadto na uwagę zasługują aż 3 systemy mocowania - standardowe pasy, system Isofix, system V-tether.
W kwestii wygody, Romer Xtensafix - jako pierwszy z tej grupy fotelików - posiada tak bardzo zaawansowaną opcję regulowania pozycji spoczynkowej. Atutem jest też możliwość regulacji wysokości zagłówka.

romer xtensafix black thunder

  • XXL
  • Ranking
  • e-foteliki